Usługi rekrutacyjne - strefa pracodawcy

Wyszukujemy i rekomendujemy kandydatów, którzy są najlepiej dopasowani do oferowanych stanowisk i wymagań kompetencyjnych klientów. Dzięki znajomości lokalnego rynku pracy, nasze działania są efektywne i skuteczne. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby szybko docierać do kandydatów i weryfikować kompetencje pracowników. Co miesiąc 3 tys. nowych życiorysów trafia do naszej bazy danych, dzięki czemu zwiększamy prawdopodobieństwo szybkiego zamknięcia rekrutacji. Narzędzia wspierające rekrutacje dostosowujemy do wymagań stanowiskowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie rekrutacji, w tym Executive search.
Językowe, zawodowe, specjalistyczne – podnoszące kwalifikacje i kompetencje. Wykwalifikowani wykładowcy, certyfikowani trenerzy, własna baza szkoleniowa.
Znajdujemy optymalne rozwiązania dla przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowe wsparcie – od usług kadrowych po doradztwo personalne i usługi outplacement.
Dopasuj zatrudnienie do swoich potrzeb. Nagłe zastępstwo? Pilna potrzeba zwiększenia zatrudnienia? Znajdziemy odpowiednich pracowników tymczasowych dla twojej firmy.
Wyraźnie rysujący się w pewnych branżach i specjalnościach rynek pracownika powoduje, że zdobycie odpowiednio dopasowanego kandydata do stanowiska jest sporym wyzwaniem.

Pytania?