Web Developer

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy branży logistyczno - transportowej  z kapitałem holenderskim, posiadającej swoje oddziały w Niemczech, Belgii, Rumuni, Litwie i Polsce,  poszukujemy obecnie osoby do działu IT, który wspiera działania wszystkich jednostek biznesowych firmy. Firma naszego Klienta  zatrudnia obecnie ok 1 400 osób i w związku z ciągłym rozwojem  poszukuje osób pełnych energii i entuzjazmu chcących współtworzyć sukces firmy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: WEB DEVELOPER

Zakres obowiązków:
  • Pracować nad rozwojem i utrzymaniem aplikacji Webowych wspierających różne jednostki biznesowe firmy w codziennych operacjach  (transport, wypożyczalnia floty, serwis ciężarówek, sprzedaż pojazdów)
  • Wykorzystywać obecnie stosowane technologie w procesie tworzenia nowych aplikacji z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności za prowadzone projekty
  • Być odpowiedzialną za oba obszary – Front End i Back Endowe
Wymagania:
  • Około 3 lat doświadczenia w pracy z obecnie stosowanymi technologiami Webowymi
  • Znajomość PHP (w kombinacji z frameworkami takimi jak Laravel, Symfony)
  • Znajomość Version Management (GIT) i SQL
  • Znajomość JQuery, Angular, MongoDb, Linux, Continous Integration – będzie atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i chęć kreowania nowych rozwiązań
  • Umiejętność i chęć do pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne, stałe i pewne wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań dla osób które lubią mieć swój wkład i pole do pokazania swoich umiejętności
  • Pracę w nowym, młodym i dynamicznym zespole
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Wyzwania w obszarze IT wymagające profesjonalizmu i własnej inicjatywy
Kontakt:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 513 443 273 lub mailowo: m.cichecka@lsj.pl