Specjalista IT z j. niemieckim

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w dostarczaniu usług i technologii, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:  SPECJALISTA IT Z J. NIEMIECKIM (2 LINIA WSPARCIA)

Zakres obowiązków:
  • analiza incydentów oraz powodu powstawania problemów technicznych
  • przeprowadzenie klienta przez szereg określonych czynności w celu rozwiązania problemu
  • przekazywanie informacji o możliwych do użycia częściach zamiennych
  • przekazywanie danych w celu analizy problemu w przypadku powtarzających się błędów
  • wsparcie klientów i agentów pierwszej linii wsparcia oraz świadczenie EHD (Engineer Help Desk)

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (B1)
  • doświadczenie w pracy w środowisku Help Desk lub Call Center będzie dużym atutem
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość podstaw architektury komputerów i drukarek
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych będzie dodatkowy atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysokie umiejętności komunikacji

Pracodawca oferuje:
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • pracę na ciekawych, międzynarodowych projektach
  • elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym
  • szkolenie od pierwszego dnia pracy
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej
  • Multisport
  • świeże owoce w każdy piątek
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy