Specjalista IT w obszarze produkcji (K/M)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
stała
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej członkiem międzynarodowej grupy i właścicielem znanej na całym świecie marki, w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista IT w obszarze produkcji (K/M)

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie baz danych i zapytań SQL
  • Obsługa Drukarek do Etykiet – konfiguracja, instalacja
  • Obsługa skanerów kodów kreskowych ręcznych oraz terminali wózkowych
  • Programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich HMI
Wymagania:
  • Znajomości: OS MS Windows 7 i 10 oraz Windows Server 2012 R2 lub nowszy
  • Znajomości MS SQL Server
  • Doświadczenia w pracy z systemami CMS, VMware, Hyper-v
  • Dobrej znajomości sprzętu komputerowego klasy Desktop, Laptop, tablet + sprzęt telekonferencyjny
  • Wiedzy z zakresu sieci LAN/WAN
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości zasad programowania sterowników PLC i paneli operatorskich HMI
  • Dobrej znajomości j. angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju, szkoleń, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
  • Pracę w ciekawym i dynamicznym środowisku
  • Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do BOSCH - nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna stołówka z własną kuchnią - posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych