PhoneGap Developer

Lokalizacja:

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: PhoneGap Developer

Zakres obowiązków:
  • praca zespołowa nad zmianą architektury obecnej aplikacji,
  • praca nad powyższą aplikacją w oparciu o framework PhoneGap,
  • projektowanie i implementacja integracji z systemów Adobe AEM, Adobe Analytics i innych,
  • kodowanie funkcjonalności w języku JavaScript.
  • wsparcie testerów w automatyzacji testów,
  • tworzenie infrastruktury potrzebnej do dalszego rozwoju.
Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych z użyciem technologii pozwalających na budowanie aplikacji wieloplatformowych – Phone Gap,
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (JavaScript),
  • praktyczna znajomość zasad i wzorców projektowania,
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JS oraz Xcode,
  • bardzo dobra znajomość cyklu życia aplikacji dla iOS,
  • znajomość kwestii wydajności i optymalizacji rozwiązań na telefony i tablety,
  • doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi oraz frameworkami typu MV*,
  • znajomość Objective-C mile widziana,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Pracodawca oferuje:
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami wdrażanymi w największych firmach światowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia i konferencje.