PHP Developer

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy będącej licencjonowanym operatorem hazardowym, która w Szczecinie ma swój główny oddział R’n’D., zajmujący się agregowaniem i tworzeniem aplikacji gamblingowych na cały świat tj. loterie, zdrapki czy tzw. Casual games, poszukujemy osoby na stanowisko: PHP Developer

Miejsce pracy: Szczecin,

Budżet: 8000-10000PLN + VAT

Forma współpracy: B2B (płatne urlopy i L4)

Zakres obowiązków:
  • Rozwój głównej aplikacji
  • Uczestnictwo w pracach projektowych nad nowymi aplikacjami
  • Dbanie o jakość kodu, pisanie testów jednostkowych
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji
  • Współpraca z zespołami z całego świata
  • Technologie ciągle na czasie, aktualnie backend PHP 7.1 i 7.2, front na Node 10 i Angular 6
  • Pełna kontrola wersji oprogramowania, dynamiczne środowiska, standard Gitlab + Docker
Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Znasz Bardzo dobrze OOP PHP, minimum wersja 5.6 (wiemy że wiele softwarehousów dalej na tym pracuje, nie martw się podciągniemy ciebie)
  • Znasz MySQL
  • Praktycznie stosujesz PSR
  • Komunikatywnie znasz język angielski
  • Chcesz się rozwijać zawodowo i uczyć nowych technologii
Mile widzane:
  • Znajomość Git / Composer
  • Doświadczenie pracy w Scrum
  • Podstawy Linuxa / Vagrant
  • Doświadczenie w tworzeniu środowiska CI
Pracodawca oferuje:
  • Umowę B2B - 8000-10000PLN + VAT z płatnymi urlopami i L4
  • Atrakcyjny system bonusów
  • Podwójną stawkę godzinową w nadgodzinach (w tym roku było tylko 5% godzin, więc jest "work&life balance")
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Przyjazną i luźną atmosferę
  • Nowoczesne biuro w centrum Szczecina
  • Firmowe lunch’e, zniżki w pobliskiej restauracji
  • Wody, kawy, cukry, herbaty, soki, banany, a czasem szampan!