Młodszy specjalista ds. sieci

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko: młodszy specjalista ds. sieci

Zakres obowiązków:
  • codzienne administrowanie i obsługa infrastruktury sieciowej wewnątrz firmy (WAN, LAN, WI-FI)
  • utrzymanie infrastruktury sieciowej zgodnie z wewnętrznymi wymogami
  • zarządzanie dokumentacją infrastruktury sieciowej
  • zapewnienie wsparcia na drugiej i trzeciej linii suportu dla incydentów związanych z infrastrukturą sieciową
  • uczestnictwo w dodatkowych projektach IT w celu ulepszania i wdrażania nowych rozwiązań w istniejących technologiach IT
Wymagania:
  • bardzo dobrze znać j. angielski (poziom B2)
  • być gotowy do podróży służbowych (15-20 dni w roku)
  • posiadać min. kilkumiesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w globalnej organizacji
  • rozumieć zagadnienia technicznych dotyczące technologii sieciowych (poziom Cisco CCENT/ CCT)
Pracodawca oferuje:
  • interesująca i stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet socjalny
  • podróże służbowe dzięki którym poznasz międzynarodowe środowisko
  • uczestnictwo w dodatkowych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych