Lider zespołu programistów

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem zachodnim z branży ICT, twórcy oprogramowania do edycji obrazu i dźwięku, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko: lider zespołu programistów

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie, wspieranie i motywowanie zespołu wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowanie (lokalnie i zdalnie)
  • uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych i wdrażaniu nowych pracowników
  • zapewnienie doradztwa technicznego i mentoringu dla zespołu
  • odpowiedzialność za projektowanie i rozwój nowych i istniejących usług programistycznych
  • zapewnienie niezawodnej automatyzacji testów oraz identyfikacji awarii
  • odpowiedzialność za weryfikację kodu i procesów
  • współpraca z zespołami Architecture oraz Engineering w celu zapewnienia integralności w opracowywanych komponentachoprogramowania
  • zapobieganie incydentom poprzez analizę danych i monitorowanie usług
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (np. informatyka, elektrotechnika, teleinformatyka, automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość języka C++ lub Java
  • doświadczenie w pracy przy inżynierii/ wytwarzaniu oprogramowania
  • doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i wykorzystywaniu architektury zorientowanej na usługi (SOA)
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego i Test-Driven Development
  • umiejętność programowania w nowoczesnych językach webowych i skryptowych będzie dodatkowym atutem (np. JavaScript, HTML, Python, Ruby, Perl)
  • doświadczenie w stosowaniu metodyk Agile/SCRUM
  • doświadczenie w administrowaniu systemami, najlepiej systemami Linux i/ lub w chmurze
  • umiejętności przywódcze i motywacyjne
  • wysoka komunikatywność

Pracodawca oferuje:
  • praca w międzynarodowym środowisku na własnym produkcie
  • praca w niewielkich  kilkuosobowych zespołach
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum Szczecina
  • szeroki pakiet benefitów (np. ubezpieczenie zdrowotne, karta rekreacyjno-sportowa, imprezy integracyjne)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet relokacyjny