IT Supporter

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z kapitałem zachodnim, poszukujemy kandydata na stanowisko: IT Supporter

Zakres obowiązków:
  • praca na pierwszej linii wsparcia dla użytkowników wewnętrznych
  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z poprawnym funkcjonowaniem systemów
  • monitorowanie pracy systemów i aplikacji oraz zapewnienie ciągłości ich funkcjonowania
  • praca w zespole IT
  • prowadzenie ewidencji błędów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako informatyk, helpdesk itp. lub znajomość zagadnień i narzędzi IT
  • chęć rozwoju i nauki oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności komunikacyjne, otwartość, chęć nauki
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta
  • szeroki pakiet benefitów takich jak np. prywatna opieka medyczna czy karta sportowa
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • pracę w młodym zespole