Front end developer

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
inna
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z siedzibą główną w Hamburgu , będącej właścicielem agencji wynajmu domów wakacyjnych i wspierających ją aplikacji i stron, poszukujemy obecnie doświadczonego specjalisty na stanowisko: FRONT END DEVELOPER Aby rozwijać i utrzymywać aplikacje (desktopowe i mobilne)

Zakres obowiązków:
  • Będziesz odpowiadać za  techniczną stronę projektu (wielowymiarowego i wielojęzycznego), którego będzie trzeba przenieść do Reacta
  • Będziesz  wspólnie z zespołem  pracować  przy budowie rozwiązań najwyższej jakości
  • Będziesz Dzielić się swoją wiedzą i pomysłami z innymi developerami aby kształtować techniczny krajobraz firmy
  • Będziesz proszony o udzielanie konstruktywnego feedbacku aby rozwijać współpracę i podnosić jakość kodu
Wymagania:

Oczekujemy że:

  • Masz doświadczenie w budowaniu   nowoczesnych  aplikacji webowych jako single page appliation z renderowaniem po stronie serwera (isomorphic) z wykorzystaniem Node.js, React Router. Redux i Webpack
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w rozwoju aplikacji bezpośrednio skierowanych do klienta
  • Jesteś skoncentrowany na dostarczaniu łatwych w użyciu i solidnych rozwiązań szybko, ale bez utraty jakości
  • Jesteś  wstanie mówić przejrzyście i konkretnie o zagadnieniach technicznych i podejmować decyzje pracując z „nie – technicznymi” osobami na co dzień
  • Jesteś w stanie współpracować efektywnie z kolegami nastawionymi na osiąganie założonych celów
  • Masz świadomość ograniczeń i słabych cech jakie posiadają nowoczesne przeglądarki, frameworki i technologie front-endowe
Pracodawca oferuje:
  • Zdalną pracę w totalnie zdalnym zespole, co oznacza ogromną dawkę zaufania i sporą elastyczność. Podróżnicy, młodzi rodzice i osoby unikające kontaktów społecznych kochają pracę w naszym zespole a jeśli chcesz spotkać kogoś na żywo, posiadamy oddziały w Szczecinie i Hamburgu
  • Dodatkowo płatny udział w konferencjach czy wydarzeniach związanych z projektami
  • Spotkania zawodowe i integracyjne
  • Pracę w formule B2B