Front End Developer

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z niemieckim kapitałem będącej właścicielem agencji wynajmu domów wakacyjnych i wspierających ją aplikacji i stron, poszukujemy obecnie doświadczonego specjalisty na stanowisko: FRONT END DEVELOPER, Aby rozwijać i utrzymywać aplikacje (desktopowe i mobilne)

Zakres obowiązków:
  • Rozwój i modyfikacja istniejących funkcjonalności na wszystkich brandowych stronach
  • Aktywne uczestnictwo w nowo pojawiających się projektach i wspólna praca przy budowie rozwiązań najwyższej jakości
  • Dzielenie się swoją wiedzą i pomysłami z innymi developerami aby kształtować techniczny krajobraz firmy
  • Udzielanie konstruktywnego feedbacku aby rozwijać współpracę i podnosić jakość kodu
Wymagania:
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w rozwoju aplikacji bezpośrednio skierowanych do klienta
  • Jesteś skoncentrowany na dostarczaniu łatwych w użyciu i solidnych rozwiązań szybko, ale bez utraty jakości
  • Jesteś  wstanie mówić przejrzyście i konkretnie o zagadnieniach technicznych i podejmować decyzje pracując z „nie – technicznymi” osobami na co dzień
  • Jesteś w stanie współpracować efektywnie z kolegami nastawionymi na osiąganie założonych celów
  • Masz świadomość ograniczeń i słabych cech jakie posiadają nowoczesne przeglądarki, frameworki i technologie front-endowe
  • Jesteś adwokatem użyteczności i przeciwnikiem niepotrzebnych utrudnień
  • Jesteś ekspertem od JAVAScriptu
  • Masz doświadczenie z :
    • frontendowymi frameworksami i bibliotekami jak Knockout (preferowane), React, Vue, Angular itp.
    • budowaniem toolchainów takich jak: GRUNT, Webpak itp.
    • procesorami CSS  jak SASS (preferowane) LESS itp.
    • unitestowaniem I testowaniem automatycznym
Pracodawca oferuje:
  • Zdalną pracę w totalnie zdalnym zespole, co oznacza ogromną dawkę zaufania i sporą elastyczność. Podróżnicy, młodzi rodzice i osoby unikające kontaktów społecznych kochają pracę w tym zespole a jeśli chcesz spotkać kogoś na żywo, posiadamy oddziały w Szczecinie Hamburgu
  • Dodatkowo płatny udział w konferencjach czy wydarzeniach związanych z projektami
  • Spotkania zawodowe i integracyjne