Zastępca Kierownika Działu Marketingu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem w branży spożywczej, szukamy odpowiednich kandydatów/kandydatek na stanowisko: Zastępca Kierownika Działu Marketingu

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie 2- osobowym zespołem
  • Dbanie o rozwój marki firmy
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, negocjacje
  • Ścisła współpraca z działem handlowym
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z zakresu marketingu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym – warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Systematyczność i dokładność, komunikatywność, odpowiedzialność
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę nad ciekawymi projektami (krajowymi i międzynarodowymi) w branży mięsnej i wędliniarskiej
  • Premia frekwencyjna
  • Fundusz ZFŚP