Technolog przygotowania produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym która specjalizuje się w przemyśle ciężkim poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko: Technolog przygotowania produkcji

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie produkcji w procesie przygotowania dokumentacji technicznej
  • Codzienna praca z dokumentacją techniczną i rysunkiem
  • Praca przy komputerze
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne – mile widziani studenci zaoczni bądź ostatniego roku
  • Umiejętność czytania rysunku izometrycznego – warunek konieczny
  • Język angielski komunikatywny
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy miesięczny
  • Dogodną lokalizację praca w samym centrum Szczecina
  • Pracę w stałych godzinach 8 - 16
  • Możliwość rozwijania się i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia z branży przemysłu ciężkiego