Technolog-Konstruktor

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, lidera innowacyjnych rozwiązań na arenie międzynarodowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technolog-Konstruktor

Zakres obowiązków:
  • rozwój produktów od strony organizacyjnej i technicznej z uwzględnieniem funkcjonalności i estetyki
  • Projektowanie produktu, dobór materiałów i technologii, stworzenie prototypów, wdrożenie do produkcji
  • Współpraca w zespołach projektowych
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość  programów, np.: Autocad, Inventor Autodesk, Solidworks
  • prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • pełne wyzwań miejsce pracy w firmie będącej liderem w swojej branży na świecie
  • możliwość uczestniczenia w projektach o światowym zasięgu w branży entertainment
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system prowizyjno-premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.