Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma z kapitałem amerykańskim, która otwiera nowy oddział produkcyjny w Szczecinie poszukuje nowych osób na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych
  • Konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Analiza i ocena awarii oraz podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Kalibracja maszyn i urządzeń produkcyjnych (temperatura, długość)
  • Aktywne działania zgodnie z TPM
  • Zamawianie części zamiennych
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenie techniczne elektryka lub mechanika
  • Doświadczenie w pneumatyce i hydraulice
  • Znajomość sterowników PLC ( Simens)
Pracodawca oferuje:
  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy
  • Pakiet usług medycznych i ubezpieczenie
  • Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji w Polsce i zagranicą
  • Udział w tworzeniu fabryki jak i jej standardów