Team leader w dziale planowania technicznego

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, zlokalizowanej w ścisłym centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby  na stanowisko: Team leader w dziale planowania technicznego

Zakres obowiązków:
  • budowanie, rozwijanie i motywowanie  zespołu (10-20 osób)
  • uczestnictwo w rekrutacji i wdrażaniu nowych pracowników
  • koordynowanie  codziennych działań podległych osób
  • doskonalenie procesów biznesowych, np. poprzez optymalizację i harmonizację procesów
  • ścisła współpraca i obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • wykonywanie zadań planowania technicznego w ograniczonym zakresie
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. automatyka, robotyka, mechanika, elektryka)
  • min. 1 rok doświadczenia w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i/lub zarządzania projektem
  • mile widziane doświadczenie z branży energii odnawialnej
  • biegła  znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • pozytywne nastawienie i pozytywna postawa
  • silne zdolności analityczne oraz zorientowanie na proces
  • zdolności planowania i organizowania własnej pracy
Pracodawca oferuje:
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (w bezpośredniej okolicy duży węzeł komunikacyjny, centrum handlowe, sieciowa kawiarnia, kilka cukierni/kawiarni/ restauracji)
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, dofinansowanie do urlopu, teamowe i firmowe imprezy integracyjne)
  • w każdy piątek wspólne śniadanie i odwiedziny Pana Kanapki :)
  • możliwość wykorzystywania telefonu służbowego w celach prywatnych (w ramach przyznanego abonamentu)
  • wdrożenie i ciekawe szkolenia, w tym również 1-dniowy wyjazd „w teren” dla każdego nowego pracownika