Team leader w dziale księgowym

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Szczecinie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: team leader w dziale księgowym (dział podatkowy)

Zakres obowiązków:
  • koordynacja, kontrola oraz wsparcie procesów księgowych i podatkowych dla kilku podmiotów
  • przygotowanie oraz wdrożenie ram kontroli podatkowej, w tym wewnętrznych kontroli podatkowych i oceny ryzyka
  • obsługa audytów podatkowych
  • obliczanie rezerwy podatku dochodowego od osób prawnych
  • aktualizacja dokumentacji cen transferowych
  • wdrażanie usprawnień zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • wspieranie partnerów biznesowych w zadaniach związanych z obszarem compliance

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w dziale finansowym lub księgowym
  • doświadczenie w pracy w księgowości
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów zewnętrznych (m.in. sprawozdania finansowe,  deklaracje CIT)
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z audytem
  • mile wdziane doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wielozadaniowość

Pracodawca oferuje:
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość odbywania podróży służbowych (do 20-30 dni rocznie)