Supply Chain Specialist

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna z okolic Szczecina prawobrzeże poszukuje obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko: Supply Chain Specialist

Zakres obowiązków:
  • współpraca z działem planowania
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • udział w inwentaryzacjach
  • zamówienie surowców do produkcji
  • planowanie transportów- współpraca z firmami spedycyjnymi
  • bliska współpraca z działem zakupów w kwestii ilości dostaw oraz wymiany informacji o planowanych importach
  • współpraca z Agencją Celną
Wymagania:

Koniecznie przyślij swoje CV jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • posiadasz zdolności analityczne
  • znasz Intrastat
  • pracowałeś w systemie ERP - mile widziany SAP
  • dobrze porozumiewasz się w j.angielskim
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów pozapłacowych tj. prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie, bonusy, eventy integracyjne, prywatne lekcje j.angielskiego
  • pracę w zgranym zespole
  • elastyczny czas pracy