Superviso

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych,  obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Supervisor

Zakres obowiązków:
  • Praktyczne organizowanie produkcji
  • Delegowanie zadań
  • Planowanie zamówień zgodnie z terminem realizacji / rozwiązywanie problemów
  • Przenoszenie/ponowne planowanie terminów
  • Raportowanie o braku materiałów do bieżących zamówień
  • Raportowanie problemów bezpośredniemu  przełożonemu
  • Codzienna kontrola listy zamówień (Production overview )
  • Nadzór zagadnień związanych z  BHP
  • Monitorowanie stanu technicznego urządzeń produkcyjnych
  • Motywowanie i koordynacja pracy pracowników produkcji
Wymagania:
  • Umiejętności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Obsługa komputera – podstawy Navision, pakietu Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o zachodniej kulturze organizacyjnej
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia wprowadzające, możliwość nauki i rozwoju zawodowego
  • Praca w systemie zmianowym 6.00- 14.00, 14.00 – 22.00