Specjalista z j. niemieckim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Znasz język niemiecki w stopniu przynajmniej dobrym (B1)? Poszukujesz stabilnej pracy w międzynarodowej firmie, gwarantującej dobre warunki pracy oraz bogaty pakiet socjalny? Poszukujesz pierwszej stabilnej pracy lub myślisz o zmianie aktualnego miejsca zatrudnienia? Interesuje Cię praca w niepełnym wymiarze czasu lub na pełen etat?

JEŚLI TAK, TO JEST TO OFERTA KIEROWANA WŁAŚNIE DO CIEBIE!

Dla swojego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Specjalista z j. niemieckim

Wymagania:
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu przynajmniej dobrym – B1( znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, lecz niewymagane
  • systematyczność i dokładność
  • umiejętność pracy w grupie
  • wielozadaniowość i rzetelność w wykonywaniu obowiązków to cechy
Pracodawca oferuje:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o dobrze rozpoznawalnej marce na rynku światowym
  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe od pierwszego dnia pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości dalszego rozwoju
  • pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach
  • pracę zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin
  • miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku
  • konkurencyjny pakiet socjalny (karta sportowa, karta żywieniowa, ubezpieczenie grupowe, prywatną opieka medyczna)
  • możliwość awansu i kariery dla najlepszych