Specjalista ds. zamówień z j. niemieckim (podstawa)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firm będącej centrum finansowo – księgowym zlokalizowanym w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku: specjalista ds. zamówień z j. niemieckim (podstawa)

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za poprawną administrację zamówień w j. niemieckim (głównie język pisany)
  • kontakt mailowy z klientami zagranicznymi
  • praca z systemem komputerowym (logistycznym)

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z administracją dokumentami
  • znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę, warunki pracy i bogaty pakiet socjalny