Specjalista ds. zakupów strategicznych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Kołbaskowa, poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS.ZAKUPÓW STRATEGICZNYCH / SOURCING SPECIALIST

Zakres obowiązków:
  • Realizacja oraz rozwijanie strategii zakupowej,
  • Ocena możliwości znalezienia alternatywnych źródeł dostaw oraz aktywne poszukiwanie dostawców strategicznych w zakresie strategicznych komponentów przeznaczonych do bieżącej realizacji planów produkcyjnych oraz przyszłych projektów
  • Realizacja procesu kwalifikacji dostaw – sporządzanie okresowej oceny głównych dostawców, audyty u dostawców, nominowanie nowych dostawców
  • Spotkania i negocjacje z dostawcami w zakresie warunków dostaw, poziomu cen i realizacji pozostałych warunków współpracy zapisanych w umowach handlowych
  • Tworzenie bazy dostawców i komponentów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne
  • Wiedza zawodowa w obszarze zakupów strategicznych
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Sourcing Managera
  • Przyjazną atmosferę pracy