Specjalista ds. systemu zarządzania jakością

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Znana na całym świecie marka, otwierajaca właśnie swój oddział produkcyjny,na terenie Goleniówa poszukuje na chwilę obecną: SPECJALISTY DS. SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie organizacji do wdrożenia zintegrowanego systemu jakości, ochrony środowiska i bhp zgodnie z ISO9001, ISO 14001 ISO18001
  • Współpraca z innymi działami oraz pomoc techniczna właścicielom procesów w celu integracji wymagań z ISO9001, ISO 14001, ISO 18001 oraz zapewnianie wartości biznesowej procesów i wymagań klienta
  • Identyfikacja i eliminacja ryzyka i niedoskonałości w systemie jakości
  • Zarządzanie audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi m.in. opracowanie planów i egzekwowanie ich realizacji
  • Stworzenie i utrzymywanie grupy wykwalifikowanych audytorów wewnętrznych
Wymagania:
  • Minimum 5 letniego doświadczenia w pracy w dziale zarządzania jakością
  • Umiejętność myślenia poza schematami i dopasowania systemu jakości do organizacji oraz danej produkcji
  • Doświadczenia we wprowadzeniu usprawnień do systemu jakości
  • Wyższego wykształcenia
  • Dobrej zanjomości j. angielskiego lub niemieckiego
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę na czas nieokreślony zaraz po pozytywnym zakończeniu 3 miesięcznego okresu próbnego
  • Pracę dla rozpoznawalnej na całym świecie marki, jak i zniżki na jej produkty
  • Sporą niezależność w działaniu
  • Pracę pełną wyzwań
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Szeroki pakiet bonusów pozapłacowych( premia, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty multisport,  zniżka na porodukty min AGD, dofinansowanie do posiłków)
Kontakt:

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Magda Dziechciowska: 508 144 900