Specjalista ds. systemów personalnych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalista ds. systemów personalnych

Zakres obowiązków:
  • praca przy implementacji i rozwoju wewnętrznego, globalnego systemu HR - zarządzania zasobami ludzkimi
  • edukowanie pracowników firmy w Polsce i na świecie w obszarze funkcjonujących narzędzi i aplikacji HR-owych
  • rozwój aplikacji i systemu komputerowego w oparciu o potrzeby użytkowników i w nawiązaniu do  toczących się procesów z obszaru HR
  • wyszukiwanie błędów, znajdowanie nowych rozwiązań zmierzających do zwiększenia wydajności systemu i  prowadzonych procesów biznesowych
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji i testów podczas procesu rozwiązywania problemów i wprowadzania usprawnień systemowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe mile widziane z obszaru IT lub Human Resource
  • doświadczenie w pracy jako specjalista lub asystent  ds. IT lub HR
  • mile widziana znajomość obszarów związanych z on-linowym zarządzaniem procesami rekrutacji, administracji danych osobowych, czynnikami rozwoju pracowników, miękkiego HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • interesująca i stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki i rozwoju w obrębie firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze