Specjalista ds. rozliczeń z j. angielskim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu rozliczeń i księgowaniu wyciągów bankowych z dobrą znajomością j. angielskiego. Zatrudniona osoba będzie pracować na stanowisku: Specjalista ds. rozliczeń z j. angielskim

Zakres obowiązków:
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie sald z klientami krajowymi oraz zagranicznymi
  • Monitorowanie nieterminowych płatności i obsługa dłużników
  • Prowadzenie oraz weryfikacja poprawności rozliczeń z faktorem
  • Bieżąca obsługa systemów bankowości elektronicznej
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Wsparcie w realizacji zadań działu finansów i księgowości
Wymagania:
  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości j. angielskiego - warunek konieczny
  • Wykształcenia średniego lub wyższego, mile widziane ekonomiczne
  • Dobrej znajomości pakietów MS Excel i MS Word
  • Znajomości podstaw rachunkowości
  • Umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
  • Znajomość systemu Microsoft Dynamix NAV będzie dodatkowym atutem
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy, w tym pracę na dwóch monitorach
  • Biuro w prestiżowej lokalizacji w centrum Szczecina
  • Pakiet świadczeń socjalnych