Specjalista ds. rozliczeń i należności

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w pracy w księgowości do wsparcia przy codziennych operacjach z zakresu księgowości. Nowo wybrana osoba będzie zatrudniona na stanowisku: Specjalista ds. rozliczeń i należności

Zakres obowiązków:
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Monitorowanie płatności
  • Kontrola, analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Wystawianie zbiorczych faktur korygujących
  • Przygotowanie przelewów wychodzących
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)
  • Znajomości przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych
  • Chęci pracy w firmie zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w firmie z 65-letnią tradycją i o rozpoznawalnej w całej Polsce marce
  • Pracy w miejscu,które nieustannie się rozwija i podnosi standardy
  • Współpracy z kompetentną, doświadczoną i komunikatywną Główną Księgową, która chętnie dzieli się wiedzą