Specjalista ds. rekrutacji w LSJ

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

LSJ HR GROUP jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z obszaru HR w województwie. W związku z rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Człowiek do zadań specjalnych czyli Specjalista ds. rekrutacji w LSJ, (znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego mile widziana)

Gwarantujemy, że:

  • damy Ci wolność w wyrażaniu własnych pomysłów i możliwość wyjścia poza schemat
  • damy Ci solidny feedback, zorganizujemy szkolenia - możesz być pewny, że się u nas rozwiniesz
  • damy Ci  szansę pracy z najlepszymi specjalistami w obszarze HR
  • damy Ci przestrzeń do angażowania się w projekty z obszaru HR, które naprawdę Cię interesują (konferencje HR, konsulting dla firm, szkolenia, marketing, rekrutacja, Fundacja Rozwoju Zawodowego „Talent i Kariera”)
  • zadbamy zarówno o Twoją motywację pozapłacową, jak i tą finansowąJ (umowa o pracę, ciekawe wynagrodzenie, premia kwartalna, karta Medicover).
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i techniczne (dział pracy tymczasowej)
  • umieszczanie ogłoszeń o pracę
  • weryfikacja kandydatów
  • umawianie spotkań
  • dbanie o formalności związane z zatrudnianiem kandydatów
Wymagania:
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w agencji pracy
  • mile widziana jest znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego
  • prawo jazdy kat.B.