Specjalista ds. kadr

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Do naszego zespołu - Działu Kadr i Administracji - poszukujemy osoby odpowiedzialnej za prowadzenie dokumentacji personalnej zatrudnionych przez nas pracowników. Nowo zatrudniona osoba będzie pracować na stanowisku: Specjalista ds. kadr

Zakres obowiązków:
  • Generowanie umów o pracę
  • Przygotowywanie pozostałych dokumentów (wypowiedzeń umów o pracę, aneksów do umów o pracę, zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych, zaświadczeń o zatrudnieniu oraz zarobkach)
  • Wprowadzanie do systemu eNova: danych osobowych zatrudnianych pracowników, dokumentacji powypadkowej, danych dot. zajęć komorniczych
  • Sporządzanie dokumentacji, raportów, sprawozdań i deklaracji ZUS, GUS, PFRON.
  • Ewidencja zwolnień lekarskich (tradycyjnych i elektronicznych)
  • Rejestracja kandydatów w systemie prywatnej opieki medycznej
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie związane z prowadzeniem dokumentacji pracowników tymczasowych będzie atutem)
  • Znajomości bieżących przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudnienia pracowników tymczasowych
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
  • Znajomości programu eNova (atut)
  • Sumienności i skrupulatności
  • Umiejętności pracy w zespole i w dynamicznym środowisku
Pracodawca oferuje:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (centrum miasta)
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Pracę w sympatycznym zespole, który zawsze służy pomocą i wsparciem
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowego doświadczenia z zakresu kadr i administracji