Specjalista ds. kadr i relacji pracowniczych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i relacji pracowniczych

Zakres obowiązków:
  • rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z aktualnymi przepisami oraz standardami wewnętrznymi
  • udział w projektach HR oraz wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę zespołów
  • realizacja polityki wynagrodzeń i benefitów; administracja benefitami pracowników
  • realizacja polityki personalnej zgodnie z przepisami prawa pracy
  • zatrudnianie cudzoziemców
  • sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich
  • wysyłanie poczty
  • proste prace administracyjne

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz sumienność

Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość pracy w dynamicznym i międzynarodowym zespole