Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z międzynarodowym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:
  • Rzetelne i terminowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z aktualnymi przepisami oraz standardami wewnętrznymi
  • Sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich
  • Naliczanie, rozliczanie wynagrodzeń i weryfikacja gotowych list płac
Wymagania:

Idealna osoba na to stanowisko:

  • Posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (wcześniejsze doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobrze zna przepisy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Cechuje się dobrą organizacją pracy własnej, samodzielnością oraz sumiennością
  • Jest osobą komunikatywną, otwartą i z inicjatywą do rozwiązywania problemów
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dopłatę do paliwa (dla osób spoza Stargardu)
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet socjalny