Specjalista ds. automatyzacji działań marketingowych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej centrum biznesowym w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku: Specjalista ds. automatyzacji działań marketingowych

Zakres obowiązków:
  • pełne wdrożenie kampanii automatyzacji marketingu
  • planowanie i koordynowanie działań związanych z aktywacją kampanii globalnych i lokalnych
  • tworzenie e-maili, stron docelowych oraz formularzy
  • przeprowadzanie testów A/B
  • monitorowanie, analiza i optymalizacja kampanii e-mailowych
  • praca w zespole dostarczającym gotowe projekty do oddziałów firmy
  • tworzenie zautomatyzowanych kampanii marketingowych według wytycznych
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • wsparcie działu Globalnego Marketingu w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z obszaru marketingu, IT, zarządzania biznesem lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w marketingu
  • znajomość online marketingu i mediów społecznościowych
  • znajomość programów CRM jak Salesforce, Oracle on Demand lub Microsoft CRM
  • znajomość programów do automatyzacji działań marketingowych jak Oracle Eloqua, Salesforce Pardot, Marketo i inne
  • znajomość technologii webowych jak HTML, XTML, CSS i innych
  • chęć do rozwoju i nauki
  • inicjatywa w działaniu
  • doskonałe zdolności zarządzania czasem
  • umiejętność pracy przy wielu projektach
  • silne umiejętności interpersonalne
Pracodawca oferuje:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina)