Specjalista ds. administracji z językiem hiszpańskim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z zagranicznym kapitałem, będącej centrum biznesowym w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku: Specjalista ds. administracji z językiem hiszpańskim

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za poprawną administrację zamówień
  • kontakt mailowy z klientami zagranicznymi
  • praca z systemem komputerowym (logistycznym)
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • podstawowa/ dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy związanej z administracją dokumentami
  • znajomość pakietu MS Office
Pracodawca oferuje:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę, warunki pracy i bogaty pakiet socjalny