Specjalista ds. administracji z j. włoskim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z duńskim kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji z j. włoskim, Miejsce pracy: Szczecin Centrum

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za poprawną administrację zamówień
  • kontakt mailowy z klientami zagranicznymi
  • praca z systemem komputerowym (logistycznym)
Wymagania:
  • dobra znajomość języka włoskiego (B2)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz wielozadaniowość
  • chęć nauki i rozwoju
  • dobra znajomość obsługi komputera
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • konkurencyjny pakiet socjalny – kartę sportową, kartę żywieniową, ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • miejsce pracy w nowoczesnym, komfortowym budynku
  • możliwość awansu i kariery dla najlepszych