Senior Category Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Szczecinie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko: Senior Category Manager

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za globalną kategorię zakupów pośrednich
  • opracowanie i realizacja planu kategorii zamówień marketingowych
  • prowadzenie i wsparcie w globalnych projektach zaopatrzeniowych
  • utrzymywanie i zarządzanie relacjami z dostawcami
  • zarządzanie kontraktami na podległym obszarze
  • prowadzenie oraz uczestnictwo w projektach, inicjatywach strategicznych oraz działaniach planowania w ramach zamówień korporacyjnych

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia na zbliżonym stanowisku
  • preferowane doświadczenie w kategoriach zarządzania obiektami, transportu, leasingu samochodów, podróży i 3PL
  • mile widziane doświadczenie z międzynarodowej organizacji
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje:
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • możliwość odbywania podróży służbowych (do 20. dni rocznie)