Rekruter

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Do naszego zespołu - Działu Pracy Tymczasowej - poszukujemy osoby odpowiedzialnej za prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Nowo zatrudniona osoba będzie zatrudniona na stanowisku: Rekruter

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Rekrutera na czas trwania projektu będzie samodzielnie wspierać naszego klienta w poszukiwaniu pracowników na stanowiska niższego szczebla.

Wymagania:
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji masowych - wymóg konieczny
  • Samodzielności, dynamiki w działaniu i chęci nowych wyzwań
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość ścisłej współpracy i budowania relacji z jednym z naszych klientów - część pracy odbywać się będzie bezpośrednio w firmie klienta (w zależności od potrzeb)
  • Zatrudnienie na czas trwania projektu w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie od wyników pracy
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole