Regulatory Affairs Specialist

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, firmy będącej jedną z najlepszych lokalnych pracodawców, o międzynarodowym zasięgu, z siedzibą w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Regulatory Affairs Specialist

Zakres obowiązków:
  • Kontrola dokumentacji technicznej potrzebnej do rejestracji produktów medycznych w ponad 100 krajach na całym świecie
  • Tworzenie, aktualizacja i odświeżanie dokumentacji medycznej niezbędnej do zatwierdzenia produktów i udostępnienia ich na rynku
  • Uzyskiwanie zezwoleń i certyfikacji medycznych dla nowo wprowadzanych produktów
  • Ścisła współpraca z zagranicznym oddziałem firmy
Wymagania:
  • Min. roczne  doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku przy  tworzeniu dokumentacji technicznej  dla produktów medycznych
  • Znajomość dyrektyw, norm i wytycznych  dokumentacji regulujących  wyroby  medyczne
  • Wiedza na temat kontroli projektowej  i zatwierdzeń regulacyjnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programu Excel
Pracodawca oferuje:
  • Praca w dużej międzynarodowej firmie
  • Realizacja ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych, szkolenia językowe, pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna