Recepcjonistka z j. ukraińskim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Do naszego zespołu - Działu Pracy Tymczasowej - poszukujemy osoby odpowiedzialnej za wspieranie naszego zespołu w zadaniach administracyjnych. Nowo zatrudniona osoba będzie zatrudniona na stanowisku: Recepcjonistka z j. ukraińskim

Zakres obowiązków:
  • Tłumaczenie dokumentacji (j. polski - j, ukraiński)
  • Obsługa i witanie osób odwiedzających naszą agencję
  • Korespondencja przychodzącą i wychodzącą
  • Odbieranie telefonów i łączenie rozmów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Wsparcie innych działów w ich codziennych obowiązkach
Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości j. polskiego oraz ukraińskiego (mile widziane absolwenci filologii)
  • Chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia :)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego z zakresu administracji
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (centrum miasta)
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Pracę w sympatycznym zespole, który zawsze służy pomocą i wsparciem
  • Dynamiczne środowisko pracy