Quality Specialist

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Stargardu poszukuje obecnie do swojego team'u osoby na stanowisko: QUALITY SPECIALIST

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad jakością naszego produktu
  • tworzenie dokumentacji jakościowej
  • utrzymanie procesów niezbędnych dla SZJ ISO 9001
  • udział w audytach jakościowych
  • analizę i monitoring wyników jakościowych
  • zarządzanie reklamacjami
  • współpracę z naszym zagranicznym oddziałem
Wymagania:
  • posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier jakości, specjalista ds.jakości
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe: inżynieria jakości lub inżynieria chemiczna i procesowa
  • posługujesz się j. angielskim w stopniu dobrym, gdyż będziesz go wykorzystywał/a w co dziennej pracy
  • jesteś zmęczony/zmęczona pracą w wielkiej korporacji w której nie masz realnego wpływu na funkcjonowanie działu jakości
Pracodawca oferuje:
  • zwrotu kosztów codziennych dojazdów do Stargardu
  • przyjaznej atmosfery pracy w zgranym zespole, dużej swobody we wdrażaniu własnych pomysłów
  • atrakcyjnych warunków zatrudnienia oraz: benefitów pozapłacowych tj. prywatna opieka zdrowotna dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe, bony na święta
  • elastycznych godzin pracy (sam/sama decydujesz o której godzinie chcesz rozpoczynać pracę)
  • niezbędnego wsparcia we wdrożeniu się do nowych obowiązków