Quality Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Interesująca praca w Szczecinie

Zakres obowiązków:
  • rozwój obecnego i nowego systemu zarządzania jakością w firmie
  • nadzór nad dokumentami dotyczącymi jakości
  • rozwój procesów związanych z zapewnieniem jakości w firmie
  • wspieranie działań korygujących i zapobiegających włączając metodę 8D
  • uczestnictwo w audytach i wizytach klientów
  • uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych a także wykonanie audytów wewnętrznych
  • odpowiedzialność za kluczowe procesy w firmie
  • pomoc w ocenie wydajność oraz w zakresie SPC (statystyczne sterowanie procesem)
  • kontrola i nadzór nad zapewnieniem jakości w zakresie postawionych KPI
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w zakresie zarządzania jakością lub zarządzania produkcją)
  • doświadczenie w pracy z Zintegrowanym Systemem Zarządzania opartym o standardy ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami oraz systemu LEAN
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność komunikacji na różnych szczeblach zarządzania
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość PPAP oraz Six sigma Green Belt będzie dodatkowym atutem
Pracodawca oferuje:
  • międzynarodowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym zagraniczne,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę, w międzynarodowym zespole,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, oferującą stabilne zatrudnienie,
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.