Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy będącej liderem w zakresie rozwiązań biurowych dla firm, poszukujemy obecnie odpowiednich osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:
  • realizacja planów sprzedażowych na obszarze miasta Szczecin
  • pozyskiwanie oraz opieka nad klientami biznesowymi
  • sporządzanie i prezentacja ofert
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktu oraz budowania relacji
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon oraz auto służbowe
  • kartę Multisport
  • system premiowy uzależniony od wyników