Product Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej branży spożywczej, o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, poszukujemy obecnie osoby, która  chciałaby podjąć pracę na stanowisku: Product Manager

Zakres obowiązków:
  • współpraca z producentami z Finlandii, Szwecji, Danii i krajów bałtyckich
  • koordynacja asortymentu produktów firmy
  • udział w tworzeniu strategii sprzedażowych w Polsce
  • koordynacja i wdrażanie planów rynkowych, kampanii, promocji w celu wprowadzania na rynek nowych produktów
  • współpraca z managerami produktów w innych krajach
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu produktem FMCG lub food service
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i innych
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpesonalne
Pracodawca oferuje:
  • praca w firmie międzynarodowej, ugruntowanej na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwości samorealizacji zawodowej i ciągłego rozwoju
  • bardzo atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie