Pracownik administracyjny z j. angielskim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy obecnie osób do międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, zlokalizowanej w ścisłym centrum Szczecina, na stanowisko: Pracownik administracyjny z j. angielskim

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość każdego kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem (niemiecki, portugalski, francuski, włoski, grecki)
  • ukończone studia wyższe (mile widziane kierunki techniczne, np. automatyka, robotyka, mechanika, elektryka, jednak nie jest to warunek konieczny)
  • systematyczność i dokładność
  • zorientowania na pracę w grupie
  • gotowości do pracy z dokumentacją techniczną/ danymi
Pracodawca oferuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie o dobrze rozpoznawalnej marce na rynku światowym
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji, z zapierającym dech w piersiach widokiem z okna :) (w bezpośredniej okolicy duży węzeł komunikacyjny, centrum handlowe, sieciowa kawiarnia, kilka cukierni/kawiarni/ restauracji)
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, dofinansowanie do urlopu, teamowe i firmowe imprezy integracyjne)
  • w każdy piątek wspólne śniadanie i odwiedziny Pana Kanapki :)
  • możliwość wykorzystywania telefonu służbowego w celach prywatnych (w ramach przyznanego abonamentu)
  • wdrożenie i ciekawe szkolenia, w tym również 1-dniowy wyjazd „w teren” dla każdego nowego pracownika