Pracownik administracyjny ds. danych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem światowym w swojej branży, poszukuje aktualnie osób na  stanowisko: Pracownik administracyjny ds. danych

Zakres obowiązków:
  • Praca z komputerowym systemem ERP
  • Kontrola i nadzór nad poprawnym obiegiem danych dotyczących opisów towarów zawartych na etykietach
  • Tworzenie etykiet towarowych zgodnie z obowiązującymi standardami międzynarodowymi
  • Przesyłanie w systemie gotowych etykiet towarów do zatwierdzenia przez filie i dystrybutorów
  • Aktualizacja (w systemie) wyglądu i fizycznego rozmiaru etykiet i opakowań do nowych produktów
  • Uczestnictwo w globalnych projektach jako doradca i konsultant
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących etykiet i danych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne, dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie niewątpliwym atutem
Pracodawca oferuje:
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole