Pracownik administracyjno-księgowy (j. angielski)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów gotowych do rozwoju w zakresie administracyjno-księgowym. Nowo wybrana osoba będzie zatrudniona u naszego klienta - prężnie rozwijającej się firmie transportowo-logistycznej z irlandzkim kapitałem - na stanowisku: Pracownik administracyjno-księgowy (j. angielski)

Zakres obowiązków:
  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z irlandzkimi dostawcami firmy
  • Księgowanie faktur w systemie SAP
  • Weryfikacja i aktualizacja płatności dokonanych przez dostawców
  • Kontakt z managerami firmy w celu zatwierdzenia płatności
Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • Wykształcenia kierunkowego z zakresu finansów / rachunkowości
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym będzie mile widziane
  • Samodzielności, zaradności oraz pozytywnego nastawienia
  • Gotowości do odbycia dwutygodniowego szkolenia w Dublinie
Pracodawca oferuje:
  • Pracę pełną wyzwań i ciekawych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i pozytywnie myślącym zespole
  • Dogodną lokalizację biura
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy z domu (home office)