Plant & Business Development Manager

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Duńska firma produkcyjna z branży meblarskiej zlokalizowana w okolicach Koszalina poszukuje aktualnie osoby na stanowisko: Plant & Business Development Manager

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie firmą zatrudniającą 30 osób
  • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontraktów handlowych
  • Budowanie  długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Kontrola kosztów w ramach założonego budżetu
  • Wprowadzenie udoskonaleń do organizacji
  • Zapewnianie bezpieczeństwa i wydajności fabryki
  • Kontakt z klientem w Polsce i Danii  w razie potrzeby
  • Tworzenie i analizowanie  raportów wynikowych dla Zarządu
Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku Menedżera ds. rozwoju w firmie produkcyjnej
  • Praktyczne umiejętności zarzadzania produkcją
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego i angielskiego
  • Znajomość  systemów ERP
  • Wiedza z zakresu łańcucha dostaw
  • Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży (preferowane osoby z doświadczeniem z zakresu sprzedaży mebli)
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy do dyspozycji