Planista Produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Znana na całym świecie marka, otwierająca swój zakład produkcyjny na terenie Goleniowa poszukuje kandydatów na stanowisko: PLANISTA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:
  • Planowanie bieżącej produkcji, procesów, technologii
  • Planowanie zużycia i zapotrzebowania materiałowego
  • Planowanie zapotrzebowania personalnego
  • Planowanie działań optymalizacyjnych na produkcji i jej obszarach
  • Kontrola zaplanowanych procesów pod kątem „cost – efectivness”
  • Wsparcie produkcji w procesie przygotowania dokumentacji technicznej, planowaniu audytów, działań usprawniających
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Praktyczna znajomość narzędzi i metod planowania produkcji;
  • Praktyczna znajomość lean manufacturing;
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (preferowane Axapta, SAP);
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę na czas nieokreślony zaraz po pozytywnym zakończeniu 3 miesięcznego okresu próbnego
  • Pracę pełną wyzwań
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Szeroki pakiet bonusów pozapłacowych( premia, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do karty multisport,  zniżka na porodukty min AGD, dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej)