Planista produkcji - koordynacja łańcucha dostaw

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie płynności produkcji w kontekście układania harmonogramów produkcyjnych , planowania zaopatrzenia materiałowego oraz za  dbanie by dostawy komponentów jak i gotowego produktu odbywały się bez opóźnień.

Zakres obowiązków:
  • Rejestracja zamówień sprzedażowych włącznie z datami dostaw
  • Analiza zdolności produkcyjnych oraz ustalanie procesów produkcyjnych, zasobów materiałowych oraz zasobów ludzkich
  • Tworzenie harmonogramów przepływów pracy do wszystkich działań
  • Planowanie oraz priorytetyzacja zadań mających na celu zmaksymalizowanie wydajności i zminimalizowania opóźnień produkcyjnych
  • Planowanie zapasów materiałów produkcyjnych  pod kątem wymagań planów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za zamówienia i dostawy materiałów produkcyjnych
  • Nadzór nad wysyłką gotowego produktu do klienta minimalizowanie ich opóźnień
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym jako planista produkcji
  • Mile widziana znajomość Axapta lub innego systemu ERP
  • Umiejętność pracy w grupie oraz pracy samodzielnej
  • Język angielski -  na poziomie średniozaawansowanym
Pracodawca oferuje:
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy