Operations Finance Analyst

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, dużej firmy z kapitałem zachodnim działającej w branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/ki  na stanowisko: Operations Finance Analyst

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie operacyjne w realizacji strategii finansowych i celów biznesowych w celu zapewnienia zgodności strategii spółki z pozostałymi jednostkami
  • Opracowywanie wnikliwych analiz, proponowanie szablonów, a także harmonogramu raportowania i sposobu jego przeglądu.
  • Konsolidacja, przegląd i sprawdzanie danych wejściowych przedstawiane do oceny przez kierownictwo wyższego szczebla.
  • Tworzenie rekomendacji, aby zwiększyć spójność, poprawić wydajność, uprościć procesy finansowe i księgowe
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników operacyjnych i finansowych, które są używane do zarządzania i poprawy wydajności zakładu
  • Współpraca z kierownikami zakładów i działowymi liderami operacyjnymi, aby w pełni wspierać inicjatywy jednostki
  • Uczestniczyć w konkretnych operacjach lub projektach finansowych
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Studia wyższe z zakresu finansów lub pokrewne,
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych,
  • Doświadczenie w konsolidacji danych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie warunek konieczny,
Pracodawca oferuje:
  • Międzynarodowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, w tym zagraniczne,
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę, w międzynarodowym zespole,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oferującą stabilne zatrudnienie,
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.