Młodszy specjalista ds. zarządzania danymi

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zarządzania danymi

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie procesów na bazach danych zgodnie z procedurami wewnątrz firmy
  • uczestnictwo w globalnych projektach jako doradca i wsparcie ds. baz danych
  • wspieranie organizacji w zakresie rozwiązywania problemów związanych z danymi
  • wycofanie surowców, półproduktów i materiałów opakowaniowych oraz wyrobów gotowych we współpracy z działem globalnego marketingu
  • budowanie i utrzymywanie relacji z różnymi partnerami biznesowymi
  • przeprowadzanie transferów między miejscami produkcji w skali globalnej w oparciu o plany transferu produkcji
  • tworzenie raportów w celu poprawy jakości danych lub na żądanie
  • ciągłe wsparcie ulepszeń związanych z bazą danych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość Excela (również analiza ilościowa oraz  umiejętność modelowania danych)
  • doświadczenie w zakresie IT oraz zarządzania wydajnością
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
Pracodawca oferuje:
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w przyjaznej atmosferze