Młodszy Specjalista ds. regulacji dokumentacji medycznej

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z duńskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, która posiada w Szczecinie centrum biznesowe, wspierające funkcjonowanie firmy na świecie, poszukujemy obecnie osoby,  która chciałaby podjąć pracę na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. regulacji dokumentacji medycznej

Zakres obowiązków:
  • wsparcie duńskiego zespołu ds. regulacji dokumentacji medycznej
  • realizacja  globalnych zadań regulacyjnych, celów bezpieczeństwa biologicznego w odniesieniu do biokompatybilności i bezpieczeństwa chemicznego produktów firmy
  • działania  realizowane na podstawie  Europejskiego  rozporządzenia chemicznego (REACH) i rozporządzenia w sprawie urządzeń medycznych (MDR)
  • prowadzenie systemów i baz danych związanych z biokompatybilnością, chemikaliami i kartami charakterystyki produktów
  • udział w różnych projektach wskazanych przez kierownictwo
  • współpraca podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych
Wymagania:
  • studia z  chemii, inżynierii chemicznej lub pokrewne
  • znajomość chemikaliów, klasyfikacji chemicznej i regulacji REACH (będzie dodatkowym atutem)
  • zainteresowanie lub doświadczenie w pracy z przepisami chemicznymi i zgodnością chemiczną zgodnie z REACH (będzie dodatkowym atutem)
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość programu Excel
Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym dynamicznym zespole